Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
nem kurutma firması

Nem Kurutma Hizmeti

Nemli alanlarda sağlıklı olmayı bekliyorsanız çok yanılıyorsunuz. Havada bulunan nem insan vücudunu direkt olarak etkiliyor ve buda kalpten beyne kadar pek çok organın hasar görmesine sebep oluyor. Özellikle yağmur sonrası oluşan nem bunaltıcı olduğu gibi gerçekten de ciddi zararlara sahip. Bir ortamda olması gereken nem oranı normal şartlarda %30 olması gerekirken bu oran mekânın konumuna göre ve günümüz iklim şartlarından dolayı artış gösterebiliyor.

Bu oran arttıkça hastalıklar çoğalıyor ve yaz ayı oldukça bunaltıcı geçiyor. Nem havadaki suyun buharlaşması ile oluşur. Bu nem her türlü mekânda kendini hissettirebiliyor. Evde, iş yerinde, şantiyede ve ofiste dururken ya da yolda yürürken içinizden ‘’ hava ne kadar da nemli’’ diye geçirebilirsiniz. Bizler de tecrübeli bir firma olarak nem kurutma hizmeti sunuyoruz.

Nem Neden Oluşur?

Nem oluşumunu tetikleyen çeşitli etkenler bulunuyor. Evinizin herhangi bir odasında su sızıntısı varsa, binanızda ısı yalıtımı varsa ve eviniz güneş almıyorsa sıklıkla nem oluşma problemi ile karşılaşabilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun mutlaka bir nem kurutma makinası ile ortamdaki nemi almanız gerekiyor. Nem kurutma makinası hiçbir şekilde ortamdaki eşyalara zarar vermez. Eşyalara zarar vermediği gibi ortama ferahlık katarak daha rahat nefes almanızı sağlarlar.

Firmamızda sizlere rahat bir ortamda yaşayabilmeniz için nem kurutma cihazı kiralamanıza ya da satın almanıza olanak sunuyor. Nem kurutma makinalarımız son derece kaliteli olup tecrübeli elemanlarımız tarafından sık sık bakımı yapılmaktadır. Bu konuda bizlere güvenebilir ve nemli ortamlardan kurtulabilirsiniz.

Nem Kurutmadan Önce Ne Yapmalı?

Firmamıza nem kurutma cihazı için talepte bulunduğunuz zaman firmamızda çalışan elemanlar makinayı kullanacağınız alanı teşhis etmeye geliyor. Bu teşhisteki amaç ortamda ne kadar nem var, sizin için hangi makine daha uygun gibi sorulara yanıt bulabilmektir. Çünkü firmamızdan kiralayacağınız araç bu konuda oldukça önemlidir. Kurutma makinasının kurutma makinasının kurutma kapasitesi de oldukça önemlidir.

Nem Kurutma yapılacak alanın metrekaresi, genişliği ve nem oranı makinanın gücünü yakından etkiliyor. Bu nedenle elemanlarımız ortama gelerek nem ölçme cihazları ile ortamda bulunan nemi ölçerek size ona göre bir makine gösteriyorlar. Firmamız sizlere ev tipi, sanayi tipi ve işletme tipi nem kurutma cihazı sunarak bu cihazlar hakkında bilgiler de aktarıyor. İnternet sitemizden makinalarımız ve hakkındaki bilgileri görebilirsiniz.

Nemli Ortam ile Sağlığınızı Çürütmeyin

Nemli ortamlar sinsi bir şekilde vücuda girerek pek çok hastalığa yakalanmanıza zemin hazırlar. Boğazlarda yanma, baş ağrısı, kalp çarpıntısı, öksürük, gözlerde bulanıklık ve halsizlik gibi sıkıntılar baş göstermeye başlar ve bunun nemden olduğunu anlayamazsınız bile. Bu tür etkenler ile uğraşmak istemiyorsanız firmamızdan kurutma makinası alarak sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.