Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
nem kurutma

Nem Kurutma 444 0 719

Yapı kurutma işlemleri, inşaat sektöründe yapıların hızlı bir şekilde bitmesini sağlayan tekniklerden biridir. İnşaatların hızlı bitmesi hem müttehitler açısından hem de mülk sahipleri açısından oldukça önemlidir. Bu işlem esasen yapıların yapım aşamasında yapılmaktadır. Nem kurutma firması olarak nem kurutma cihazları kullanarak yapıların nemini kurutup kısa sürede hazır hale getiriyoruz. Nem kurutma hizmeti için kurumsal firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nem Kurutma Hizmeti Nedir?

Nem sadece binaların iç cephesinde oluşmazlar. Aynı zamanda dış cephe duvarlarında da olup, binaların hasar görmesine neden olurlar. Öte yandan yeni yapıların binaların beton kaplamasının kuruması için uzun zaman gerekir. Bu durumda inşaatın geç bitmesine neden olur. Ancak bu durum ilerleyen teknoloji sayesinde tamamen ortadan kalkmış yeni yapıların beton kaplamalarının çabuk kuruması için nem alma makineleri üretilerek, nem alma işlemi oldukça pratikleşmiştir.

Nem Kurutma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Nem kurutma işlemi kurumsal firmamız tarafından ileri teknolojik kurutma makineleri ile yapılmaktadır. Nem insanlar için gözle görülmeyen bir unsur olsa da hem insan sağlığını hem de yapıları olumsuz etkilemektedir. Yapıların üzerinde meydana gelen nem zamanla kötü kokulara küflenmelere ve duvarların yıkılıp dökülmesine neden olur.  Bu nedenle duvarlarda oluşan nemin zamanında kurutulması gerekir. Aynı zamanda nem eşyalarında yıpranmasına neden olmaktadır. Her açıdan baktığımızda insan yaşantısı için oldukça kötü bir durum olan nem kurutma işlemleri için uzun zaman bu sektörde hizmet veren kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Nem Kurutma İşlemi İçin Kurumsal Hizmet

Uzun zamanda nem kurutma, nem alma, şantiye kurutma vs. alanlarda faaliyet gösteren kurumsal firmamız gerek eviniz gerekse de inşaat alanlarınızdaki nemi fonksiyonel ve donanımlı kurutma cihazları ve uzman personelleri ile gerçekleştirmektedir. Üst düzey performansa sahip olan bu kurutma cihazların alanın boyutu ne kadar geniş olursa olsun, nemin en kısa sürede kurumasını sağlamaktadır. Birçok kullanıcı nem alma makinesini kendisi temin ederek bu hizmeti en ucuz yolla halletmeye çalışıyor. Ancak nem kurutma makineleri fonksiyonel olduklarından dolayı operatör ve uzmanlar tarafından kullanılması gerekmektedir.

Nem Kurutma İşlemi Ne Kadar Sürede Tamamlanıyor?

Nem kurutma işleminin süresi bazı hususlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu unsurların başında hizmet alacağınız firmanın hizmet kalitesi gelir. Bu konuda profesyonel ve hızlı çözüm arıyorsanız alanında uzman çalışanları ile faaliyet gösteren kurumsal lider firmamızı tercih etmeniz gerekir. Eğer işini bilmeyen bir firmadan hizmet alırsanız kısa zamanda tekrar nem sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Alanın büyüklüğüne göre nem kurutma cihazı tercih edilmesi de nem kurutma hizmetinin süresini belirleyen unsurlar arasında yer alıyor. Nemi kurutulacak alanın genişliğine uygun kurutma makineleri alanın en orta merkezine yerleştirilir be kurutma işlemi başlatılır. Özellikle günden güne artış gösteren inşaat sektöründe yapıların daha kaliteli olması açısından odlukça önemli bir yere sahip olan nem kurutma işlemi aynı zamanda inşaatların daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır.

İnşaat Halindeki Yapıların Nemini Kurutan Nem Kurutma Cihazlarını Kapasitesi

Nem alma firmamız bünyesinde bulunan nem kurutma makineleri farklı özelliklere sahiptir. İnşaat halindeki yapıların nem kurutma işleminde kullandığımız cihazlar ise   yüksek verim edebilme kapasitesine sahiptir. Genellikle nemi kurutulacak olan alanında büyüklüğüne göre tercih ettiğimiz nem alma cihazları nem kurutma işlemi sırasında betona ve sıvalara zarar vermemektedir. İnşaat sırasında en can sıkıcı nokta, betonların atıp kuruttuktan sonra nemini kurumasını beklemektir. Nem doğal yollarda kuruduğu zaman haftalar hatta ayları almaktadır. Ama artık kurutma cihazları ve bu hizmeti veren firmalar sayesinde hem kurutma işleminin süresini en aza inmiştir. Sizlerde bu hizmeti almak için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.