Nem Kurutma & Isıtma Sistemleri

Pazartesi-Cumartesi - 09:00 to 20:00

İletişim

444 0 719

İletişim
Teklif Alın
nem kurutma

Nem Kurutma

Aslında öncelikle sizlere nemin ne kadar kötü bir şey olduğundan bahsedersek daha iyi olur. Zira nem beyinden akciğere kadar birçok organa zararı dokunan bir şeydir. Bu yüzden bulunduğunuz ortamda nem kontrolü yapmanız mutlaka önerilmektedir. Aksi takdirde böyle şeyleri dikkate almazsanız birçok hastalığa maruz kalabilirsiniz. Yani eskiler ev veya bir mekan aldığı zaman her zaman güneş görmesine dikkat ederlerdi. Zira güneşin görmediği evde hastalık eksik olmaz derlerdi. Burda aslında kastedilen içerideki nem oranıdır. Güneş görmeyen ortamlarda hem rutubet hem de nem fazla olur. Çok sıcakta yine ortaya çıkan nemde bu sefer gözle görülmeyen birçok zararlı bakteri meydana gelmektedir. Eğer sizlerde evinizde çok fazla nem miktarına sahipseniz hemen çok fonksiyonlu bir nem ölçer alabilirsiniz. Neden çok fonksiyonlu çünkü daha verimli sonuçlar almanız için. Diğer türlü pek de iyi bir sonuç alamayabilirsiniz.

Nem Kurutma Nasıl Yapılır?

Öncelikle bizimle irtibata geçerek ekibimiz sizleri ziyaret ederler. Zira nem kurutma işlemini​ nasıl ve ne gibi bir mekanda yapacaklarının kontrolünü yaparlar. Sonra bütün ekiple buluşarak neler yapılabileceğini tartışırlar. Ekibimiz sonra nem olan mekana giderek gerekli cihazları kurduktan sonra hiçbir şeye en ufak zarar vermeden işleme başlarlar. Öncelikle gerekli ölçümleri detaylı yaptıktan sonra nem oranına göre işlem uygularlar. Ve nemi ortadan kaldırarak sizlere daha huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunarlar. 

İşlem Hangi Mekanlarda Uygulanır?

Hemen hemen nem olan bütün mekanlarda nem kurutma​ işlemi gerçekleştirmek ekibimiz​ için çok basit. Çünkü uzman bir ekip ve çok fonksiyonlu son model ekipmanlarla bu işlemi kısa sürede bitirmek bizim için neredeyse dediğimiz gibi oldukça basit. Bir kafe de nem olduğunu düşünsenize müşteri olarak oraya kim gider ki ya da mekan sahibi sizsiniz kim mekanınıza gelir ki. Çünkü nem gerçekten de çok bunaltıcı ve rahatsız edicidir. Ekibimiz hemen mekanın büyüklüğüne göre cihazlarla mekana giderek kısa sürede en ufak nem miktarına kadar hepsini ortadan kaldırırlar. Yani her mekana uygun cihazlarımız mevcut olup büyüklüğüne göre bizim de işlevi çok cihazlarımız bulunur. 

Bu Cihazlar İnsan Sağlığına Zararlı Mı?

Hayır tabiki de. Zira zaten insan sağlığına zararlı olan bir gazı ortadan kaldığımızdan böyle bir şey söz konusu dahi değildir. Ekibimiz her işlemden sonra cihazlarımızı gerektiği şekilde temizleyerek ve ilaçlayarak yerine bırakıyoruz. Bir sonraki işlemde de hazır oluyorlar. Bununla beraber ekibimiz gittiği her mekanda çok hijyenik çalışarak insan sağlığını kötü etkileyecek hiçbir müdahalede bulunmamaktadirlar. Amaçları sadece nem kurutmaolan ekibimiz bunun bilinciyle hareket ederler. Bu işe uzun yıllarını vermiş personelimiz en ufak bir hataya dahil tahammül etmezler. Bununla birlikte her şeyin kontrolünü yaparak işini bitiren ekibimiz sizlerle vedalaşarak mekaninizdan ayrıliyorlar.