Rutubet Kokusu Nasıl Gider?

Tarih 18 Nisan 2013 tarafindan in Makaleler

Rutubet Kokusu Nasıl Gider?

Rutubet kokusu hem eşyalar hem de kıyafetlere sinerek kokunun geçmesi çok zor bir hale gelmektedir. Bu kokunun giderilmesi için birçok yöntem bulunmaktadır. Bu kokunun giderilmesinden önce rutubeti önleyici önlemlerden bahsetmek daha doğru olacaktır. Öncelikle belirtmek gerekir ki, rutubet her evde olabilecek bir nem birikmesidir. Rutubet daha çok evlerin kuzey kısmına bakan duvarlarda meydana gelmektedir. Özellikle soğuk odalarda görülür.

Öncelikle yapılması gereken, soğuk odalara banyo ve yemek buharının gitmesini engellemektir. Çünkü soğuk odalara giden nemler duvarlara tutunarak orada bir su akıntısı şekli ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanında her gün tüm odaların penceresini açarak havalandırabilirsiniz. Böylelikle içeride biriken nemli hava temiz hava ile değişerek rutubeti önleyebilirsiniz. Ayrıca tüp gaz ile çalışan ısıtıcılarda odanın fazlasıyla nemlenmesini sağlayarak rutubet oluşturabilir. Bu sebeple ne kadar az tüp gaz ile çalışan ısıtıcı kullanırsanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu önlemleri alarak öncelikle rutubeti önleyebilir ve rutubet kokusundan korunabilirsiniz. Peki, bu koku oluştuğunda nasıl kurtulacaksınız? Öncelikle bilmeniz gereken bu kokunun havalandırma ile geçmeyeceğidir. Burada yapılması gereken kokunun bulunduğu gerek eşya veya gerekse kıyafetlerinizi karbonatlı su ile yıkamanızdır. Karbonatlı su ile yıkarken bir kova suya bir fincan karbonat yeterli olmaktadır. Eşyalarınızı silerken arada bir suyu karıştırmanızda çok faydalı olacaktır.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, yıllardan bu yana gelen tecrübemizle sizlere rutubet kokusunun nasıl giderilmesi gerektiği konusunda her türlü yardımcı olmakta ve piyasa şartlarına göre en iyi fiyatı sunmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmet ile onların beğenisini kazanmaktayız. Bu sebeple her geçen gün sizlere karşı sorumluluğumuz artmakta bu sorumluluğumuz karşısında sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla her geçen gün alt yapımızı genişletmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz ve her zaman için memnuniyetinizi ön plana alan çalışma prensibimiz sizlere karşı referansımızdır. Bu sorunla karşılaşan müşterilerimizi hiç vakit kaybetmeden irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler ve rutubet kokusu konusunda bizden her türlü yardımı alabilirler.

Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir. Adlı Konuyu okumak için Tıklayın.

yanbar

Bu Sayfayi Paylas
Related Post